Kryt na mobil jako stylovka i ochrana

Mobil – má jej každý. Když s ním však toužíte trochu zaujmout, chce to ještě navíc stylové příslušenství, především obal. S dobrým krytem zůstane váš telefon též delší dobu provozuschopným.

Pořád je to vidět. Lidé, kteří utratili třeba i hříšné peníze za telefon, a pak jej nosí jen tak namačkaný do kapsy, nebo pohozený v kabelce. Za chvíli už moc reprezentativně nevypadá, což je škoda. Například životnost iPhonů je skutečně enormní, něco vydrží i jiné lepší značky a modely. Telefony v dobrém stavu dokážete i po pár letech ještě slušně prodat. Avšak jen tehdy, když je chrání kvalitní pouzdro před poškozením.

Praktické pouzdro, které umí více

Pouzdro na mobil dnes dokáže nabídnout víc. Umí sloužit nejen jako obal, ale nahradí i peněženku. Je praktické mít pouzdro, do kterého lze dát rovněž platební karty, či řidičák. To nejdůležitější tak máte vždy pohromadě a méně tyto věci zapomínáte. Pouzdro by vždy mělo být zapínatelné, aby byly karty bezpečněji uloženy. A samozřejmě mobil by v něm měl pevně a stabilně držet.

Dejte svému telefonu druhé sklo

Nemluvím teď o výměně displeje poté, co se vám rozbije. Spíše o ochraně před touto nehodou. Ale i jen před pouhým poškozením poškrábáním. Tvrzené sklo poskytuje dodatečnou ochranu a zesílení pro displej. Chrání ho však nejen před mechanickým poškozením – rozbitím či poškrábáním. Dokáže zamaskovat již existující škrábance, odpuzuje nečistoty či mastnotu a neulpívají na něm otisky prstů. Tvrzené sklo se snadno aplikuje a neodchlipuje se. Sklo zachovává jasnost obrazu i citlivost doteků.

Kam pro skvělé a levné mobilní příslušenství?

Potřebuje mobilní příslušenství pro Apple, BlackBerry, Honor, Huawei, Lenovo, LG, Samsung, Xiaomi a další mobilní telefony? Pouzdra a kryty, tvrzená skla a fólie, ale i další příslušenství nabízí e-shop Krytpromobil.cz.